Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolfteam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Wolfteam

İlk olarak 2009 yılında yayına başlayan Wolfteam, kurt adamlar ile insanların kıyasıya mücadelesini konu alan bir MMOFPS oyunudur. %100 Türkçe arayüz ev seslendirmeye sahip olan oyunda tamamen Türkiye’ye özel karakter ve harita gibi içerikler de yer almaktadır.

Türkiyenin en eski mirası ve tüm Dünyanın dikkatını çeken Göbeklitepe haritasına da yer verilen Wolfteam’de, yine Türk oyuncuların beğenisini kazanmak için hazırlanmış  Azap & Ezel, Yiğit Demir gibi Türk karakterleri de yer alıyor.

İnsanlar ile kurtların mücadelesini konu alan oyunda oynayabileceğiniz farklı birçok karakter yer alıyor ve bu karakterlerin aralarına sürekli yenileri eklenmeye devam ediyor. Oyun içerisinde insan olarak oynadığınız karakterinizi istediğiniz zaman bir kurda veya başka bir deyişle kurt adama dönüştürme şansına sahipsiniz. Her karakterin hem insan hem de kurt adam halindeyken kendine özgü özellikleri olduğu gibi, karakter sınıflarının da kendilerine özgü ve farklılık gösteren özellikleri oyunda yer almaktadır.

Şu anda 9 jenerasyondan 266 Farklı Karakterin yer aldığı Wolfteam, yapılan etkinlikler ve yenilikler sayesinde sürekli olarak oyuncu kitlesini genişletmeye devam etiği gibi sahip olduğu oyuncu kitlesini de elinde tutmayı başarıyor.

Oyun içerisinde insan olarak oynarken sahip olduğunuz farklı silahlar ve cephanelerle karşınızda savaşan kurtlara karşı üstünlük kurabileceğiniz gibi fiziksel olarak kurtlara göre daha zayıf olmanız nedeniyle de aniden bir kurtla karşı karşıya gelmeniz durumunda oldukça zor anlar yaşayabilirsiniz. Bunun tam tersine kurda dönüştüğünüz zamanlarda da daha hızlı koşma, duvarlara tırmanma, daha güçlü olma gibi avantajlarınız olsa da sizden oldukça uzak bir mesafede yer alan insan formundaki keskin nişancılar canınızı baya sıkabilir.

Wolfteam Rütbe Sistemi:

Sahip olduğu rütbe sistemi sayesinde de savaşlar sırasında yetenek olarak birbirine yakın oyuncuları birbiriyle eşleştiren oyun algoritması hem oyuncuların daha keyifli bir şekilde oyunu oynamalarına hem de rütbe atlayabilmeleri için daha çok motive olmalarına olanak sağlıyor. Gönüllü askerlikten başlayarak  kumandalığa kadar uzanan rütbe sistemi içerisinde her sınıfında kendi içerisinde farklı rütbeler bulunuyor. Toplamda  73   rütbenin yer aldığı oyunda en üst sıralarda yer almak için çok fazla savaşa girmeniz ve rakiplerinizi her seferinde alt etmeniz gerekiyor dersek yeridir.

Wolfteam Oyun Modları:

Oyun içerisinde yer alan karakterler ve rütbe sistemi dışında dikkat çeken en güzel özelliklerden bir tanesi de oyun içerisinde yer alan toplam 6 adet farklı oynanış modu. Bunlar; kurt Akını modu, işgal modu, ölüm oyunu modu, kurt avı modu,  uyku modu ve yıkım modu. Bunun dışında ise toplamda 20’ye yakın yan modu var. Sıradan FPS oyunlarının aksine her oyuncunun ilgisini çekebilecek bir oyun modunun yer aldığı WolfTeam, bu sayede de birçok rakibini geride bırakmayı başarıyor.

Tüm bunların dışında birçok farklı haritanın yer aldığı oyunda, oyuncular insan karakterleriyle oynarken kullanabilecekleri farklı birçok silaha ve cephaneye de sahipler. Oyun içerisinde yer alan görevleri tamamlayarak farklı silahlara ve cephanelere ulaşabilecekleri gibi oyun içi satın alma sistemi sayesinde de oyunculara oldukça serbest bir oynanış ve çeşitlilik sunuyor.

Wolfteam YAPILAN YORUMLAR