Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PUBG Mobile

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

PUBG Mobile

mobil cihazlar için özel olarak tasarlandı. İstediğin yerde ve zamanda ücretsiz oynayabilirsin. PUBG MOBILE, en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanları kuşan ve mücadeleye başla. 100 oyunculu epik savaşlarda, hızlı tempolu 4v4 maçlarda ve zombi modlarında hayatta kalmaya çalış. Önemli olan hayatta kalabilmek, son hayatta kalan kazanır. Şampiyon sen ol!

Golden Joystick Ödülleri 2018’de Yılın Oyunu seçildi
Google Play 2018’de “Yılın Oyunu”, “Oyuncuların Seçimi”, “En Rekabetçi Oyun” ödüllerini aldı.

“Kesinlikle olağanüstü” – IGN
“Mükemmel” – Pocket Gamer
“Oyuncular bu oyunu bırakamıyor” – Vice

ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal 4 oyun motoru ile geliştirildi. Mobil cihazında konsol kalitesini yaşa. Oyundaki yüksek çözünürlüklü görünüm ve 3 boyutlu sesler sizi hayrete düşürecek. Kişiselleştirilebilir mobil kontrol seçimleri, kusursuz kontroller ve gerçekçi silah davranışı ve mermi izleri bu mobil oyunda.

AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş devasa haritalarda, çeşitli savaş alanları, gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla hiç olmadığı kadar gerçekçi bir deneyim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her savaş alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

ÇEŞİTLİLİK VE DERİNLİK – 100 oyunculu Klasik mod, hızlı Eğlence modu, heyecanlı 4v4 Takımlı Ölüm Maçı veya Zombi modları seni bekliyor. Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir. Tekli, Eşli veya 4 oyunculu Takımlı modlarda oyna. Silahını istediğin şekilde kullan! İster yalnız bir kurt olarak oyna, istersen Klanından gelen yardım çağrısına kulak ver! BŞN (Birinci Şahıs Nişancı), ÜŞN (Üçüncü Şahıs Nişancı) modlarıyla oynanabilir, her zemine uygun araçlar ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik bulunur. Final bölgesine seni götürecek aracı ve malzemeleri bul!

DURMADAN BÜYÜYOR – Günlük etkinlik ve mücadelelerin yanı sıra aylık güncellemeler oyun deneyimini durmadan zenginleştirmeye devam ediyor. Alınan hile karşıtı önlemler, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve sorunsuz bir oyun deneyimini garantiliyor.

* Güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular PUBG MOBILE LITE oynamayı deneyebilir.

PUBG Mobile YAPILAN YORUMLAR