Kullanım Şartları

 Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

indirbey.com program indirme ve teknoloji haber sitesi, Metin Demir tarafından gerçek kişi olarak  işletilmekte olup, sitenin kodları ve tasarımı ile beraber içerikleri dahil tüm hakları indirbey.com’a aittir.

 

Sorumluluklarımız 

Sitemizde, hack, crack ve warez niteliği taşıyan yada telif kurallarını ihlal eden içerikler bulundurmamakla beraber, indirbey.com üzerinden program, oyun, makale, reklam yada her türlü içerik gönderimleri ile ilgili olarak, sitemize telif hakkı ödeme zorunluluğu getirmemeyi ve lisans vermiş olmayı kabul etmiş sayılırsınız. Böylece, program, oyun, makale, reklam ve her türlü içeriklerin yayınlama hakkı ile, bunların düzenlenmesi ve güncellenmesi indirbey.com‘a aittir. Program, reklam ve her türlü içerik yayınlanma talebinde bulunan yapımcı ve dağıtıcımların talepleri, Yazılımara.com tarafından değerlendirilerek, uygun olduğu kanaatine göre yayınlanacaktır. Bu itibar ile, sitemizde yayınlanan veya yayınlanma talebi geri çevrilmiş olan içeriklerden dolayı, Yazılımara.com sitesi hiç bir hukuki sorumluluk taşımaz.

 

Reklamlar

Sitemizde yayınlanan reklam ürünleri yada reklam içerikleri ile ilgili olarak indirbey.com hiç bir hukuki sorumluluk taşımaz. Reklamı yapılan ürün yada diğer tanıtılan ürünler ile ilgili olarak, hiç bir ürünün yada tanıtımı yapılan organizasyonların, yönetimi, imalatı veya ithalatı ile ilgimiz olmayıp bu ürünlerden doğabilecek maddi yada manevi zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizde reklam yayınlanmasını talep edenler ile bu reklamlardan yararlanan kişi ve kurumlar, bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

 

Telif İhlal Bildirimleri

Sitemizde yayınlanan içerikler ile ilgili olarak telif iddiasında bulunan tarafın, içeriğin telifini ihlal eden unsurların ispatı ile beraber, içerikler sitemizde en kısa zamanda yayından kaldıracaktır.

 

Ziyaretci Hakları

Sitemize gelerek, sitemizde ki içeriklerden faydalanmak isteyen ziyaretcilerimiz, mümkün olduğu en üst seviyede korunmaya çalışılsa da, özellikle program indirme hususundaki tasarrufları kendilerine aittir. Ziyaretcilerimiz sitemizde ki program yada içerikleri indirmeden önce, program yada içeriklerin işlevsel özelliklerine ait bir tanıtım yazısından faydalanırlar. Bu açıklayıcı bilgiler, çoğunlukla içerik sahibi, ürün dağıtımcısı yada yapımcılarının kendi açıklamaları olmakla birlikte, ürünler ile ilgili yapılan test ve denemelerden elde edilen bilgiler ışığında tarafımıza ait olabilmektedir. Açıklayıcı tanıtım yazılarının hiç bir kasti amacı olmadığı ile beraber, indirilen dosya veya programların mutlaka virüs taramalarından geçirilmesi, aksi takdirde oluşabilecek problemlerden indirbey.com sitemizin sorumlu olmayacağını ziyaretçilerimiz kabul etmiş sayılır. Ziyaretçilerimizin isteği dışında her hangi bir yol ile bir içerik yada program kurulumu otomatik olarak gerçekleşmez. Tamamen indirilebilir içeriklerin indirme butonları ile, ziyaretcilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleşir.

 

İçeriklerin Başka Sitelerde Yayınlanması

indirbey.com sitemizde bulunan içeriklerin, başka sitelerde yayınlamak için kopyalamak istediğinizde, yayınladığınız sitelerden kaynak bildirimi yapmak zorundasınız. Bize ait içeriklerin yayınlanması ve silinmesi hakkı tarafımıza ait olup, sitemizden alıntı yaparak yayınladığınız içerikler ile ilgili olarak bizleri bilgilendiren mail göndermeniz rica olunur.

 

Gizlilik Politikası

indirbey.com sitemiz ziyaretcilerimizin kişisel gizlilik haklarınıza önem ve öncelik sağlamakatadır. Diğer benzer sitelerde olduğu gibi, indirbey.com sitemizin genel istatistik değerlendirmeleri amacı ile, ziyaretcilerin log kayıtlarını tutmaktadır. Kullandıkları tarayıcı bilgileri, IP bilgileri, sunucuları ve genel davaranış biçimleri ile ilgili kayıtlar tutulmaktadır. Bu kayıtlar tamamen istatiksel olarak tutulmakta olup, hiç bir kişi ve kurumla paylaşılmamaktadır.