Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

City Car Driving

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

City Car Driving

“City Car Driving” adlı araba sürüş oyunu , kullanıcıların büyük şehirlerde, kırsal alanlarda ve farklı koşullarda araç sürüşünü deneyimlemelerine veya sadece neşe dolu bir sürüşe çıkmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir araba simülatörüdür. “City Car Driving” simülatöründeki özel stres, çeşitli yol durumlarına ve gerçekçi araba sürüşüne dayandırıldı.

Oyun Tanıtım Videosu :

Büyük bir şehirde araba.
Acemi otomobil sürücülerinin çoğu, yoğun trafik ve bol miktarda zor yoldan geçen büyük bir şehirde araba kullanmaktan korkuyor. Araba simülatörümüz “City Car Driving” size başlamanıza ve zorlu şehir ortamında gerçek bir araba kullanmanın ilk korkusunu yenmenize yardımcı olur.

Gerçekçi trafik ve yol durumları.
Yoğun trafik, hareketli yol koşulları, yol kullanıcılarının gerçekçi davranışları – bunların hepsi, gerçek yol koşullarında araç kullanımının özellikleri ve zorlukları için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Eşsiz trafik kuralları kontrol sistemi.
Otomobil eğitim simülatörümüzde kullanılan trafik kuralları kontrol sistemi ve istatistikleri, trafik kuralları ihlali durumunda sizi uyarır ve hatırlar. Ayrıca, belirli bir durumda nasıl doğru davranacağınız konusunda da bir tavsiyede bulunur. Kullanıcı ihlallerinin geçmişini “İstatistikler” ekranındaki simülatörün ana menüsünde bulabilir.

Sistem Gereksinimleri :
İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 512 MB
İşlemci : 2 Ghz
RAM : 2 GB
HDD : 1 GB

City Car Driving YAPILAN YORUMLAR