Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVS Media Player

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

AVS Media Player  – Medya Oynatma Programı

 

Merhabalar, AVS Media Player programını çeşitli ses formatlarında kullanabileceğiniz güzel kullanışlı ücretsiz bir media player oynatıcı programıdır.

AVS Media Player ile sadece video  oynatmak değil, aynı zamanda WAV, MP3, FLAC, M4A, OGG, AAC, AMR gibi her formatta ses dosyalarınızı da  dinleyebilirsiniz. 7.1 hoparlör yapılandırmalarını destekleme özelliği ile kendinizi adeta tiyatrodaymışsınız gibi hissedersiniz. Bu program zengin işlevselliklere sahip ve kolay kullanabileceğiniz bir programdır.

Programı kendimiz bilgisayarımıza kurup denedik ve oldukça başarılı programlardan biri olarak gördük. Kurulum sırasında her hangi bir zararlı yazılım tespit etmedik. Kurulumu son derece kolay olup, kullanımı da bir o kadar kolaydır. Evinizi sinema veya tiyatro ortamına çevirecek kalitede olan bu gelişmiş yazılımı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Özellikler:
WAV, MP3, FLAC, M4A, OGG, AAC, AMR türü dosyalardan çalma listeleri oluşturup daha sonra dinleme,
PNG, JPEG, TIFF, GIF, türündeki görüntüleri isterseniz slayt olarak görüntüleyebilirsiniz.
7.1 hoparlör konfigürasyonları ile Surround özelliğini kullanabilir ve evinizi bir sinema salonu gibi hissedersiniz.

Desteklediği Medya Formatları: AVI, IVF, DIV, DivX, WMV, ASF, ASX, MPG, MPEG, MPE, M4V, MP4, MVV, M2V, M1V, MOD, QT, MOV, DV, DAT, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MS-DVR, DVR-MS, GVI, OGM, OGG, OGV, MKV, FLV, F4V, F4P, TS, TP, TRP, M2TS, M2T, MTS, AMV, MTV, CDG, NSV, FLI, FLC, RM, RAM, RMVB, RV, IVR, WAV, MP3, MPEG3, CDA, MP2, M4A, WMA, OGG, AAC, MPC, MPP, MP +, AIF, AIFF, Aifc, AU, SND, AMR, AWB, APE, FLAC, AC3, BMP, GIF, JPG, JPEG, JPE JFIF, PNG, TIF, TIFF, PCX, RAS, PSD, TGA, WMF, EMF, WTV.

Desteklediği İşletim Sistemeleri: Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista

AVS Media Player BENZER İÇERİKLER
AVS Media Player YAPILAN YORUMLAR